Новини Обратно
Левски победи с 2:0 Витоша Бистрица
08 Декември 2019 | 18:38 | Агенция "Фокус"
Начало / България

София.  Левски  победи с 2:0 Витоша (Бистрица) в мач от 19-ия кръг на efbet Лига. Головете вкараха Паулиньо в 24-ата и Станислав Иванов в 60-ата минута, който вече има 8 попадения в първенството.

Победата донесе 42-ата точка на "сините", които заемат второто място на 5 точки от лидера Лудогорец. Трети в класирането е Локомотив (Пловдив) с 37 и мач по-малко. Витоша остава на последното място с актив от 5 точки.

По-рано днес ЦСКА завърши наравно 0:0 при гостуването на Арда в Пловдив. След второто поредно равенство в първенството "армейците" остават четвърти в класирането с 36 точки.

В другия мач днес Славия победи като гост Ботев Враца с 2:0. Домакините нямат победа от 5 октомври и се намират на предпоследно място в класирането. Славия вече са на 5-ата позиция с актив от 29 точки.